از جمله شرایط پذیرش در آکادمی زبان گویش شرکت در آزمون تعیین سطح مناسب برای هدف مناسب شما زبان آموز گرامی کی باشد. پس ازآن می توانید با مشاوره با مسول آموزش برای کلاس مورد نظر خود برنامه ریزی و زمان بندی ویژه ای را انجام دهید تا بهترین نتیجه را در کوتاهترین زمان بدست آورید.

 

1. تعیین سطح

 

تیم آموزش آکادمی زبان گویش با انجام تعیین سطح دقیق شما را راهنمایی می کنند.

قبل از اینکه بخواهیم برای شما سطحی را معرفی کنیم حتما باید از شما آزمون تعیین سطح برگزار کنیم. این آزمون به ما کمک می کند تا با برنامه ریزی دقیق شما را در رسیدن به اهدافتان یاری دهیم. اگر قصد تقویت مکالمه خود را دارید و یا برای آزمونی بین المللی آماده میشوید باید تعیین سطح شوید. تنها در صورتی که در ۲ سال اخیر ازمون آیلتس یا مشابه آن را داده باشید تعیین سطح نمیشوید.

2. کلاس بندی

 

تیم آموزش آکادمی زبان گویش با انجام تعیین سطح دقیق شما را راهنمایی می کنند.

پس از انجام آزمون تعیین سطح که به صورت کتبی و یا شفاهی برگزار می گردد، سطح مناسب شما معرفی می گردد. این سطح ممکن است با سطحی که شما در مرکز آموزشی دیگری داشتید متفاوت باشد. دلیل چنین تفاوتی می تواند دور بودن شما از زبان برای مدت زیاد و یا عدم برنامه ریزی صحیح در مطالعه باشد. که البته جای نگرانی نیست و ممکن است سطح قبلی پس از گذراندن چند ترم قابل حصول باشد.

3. انتخاب زمان کلاس

 

تیم آموزش آکادمی زبان گویش با انجام تعیین سطح دقیق شما را راهنمایی می کنند.

دوره های متنوع زبان انگلیسی بر اساس نیاز شما تعیین شده اند. ما دوره های مکالمه و آیلتس و دوره های تخصصی دیگری چون گرامر و رایتینگ را به دو صورت اجرا می کنیم. دوره های گروهی یا ترمیک که پس از تعیین سطح روز و ساعتهای آنها در اختار شما قرار می گیرد. و دوره های خصوصی که بر اساس روز و ساعت خاص شما برنامه ریزی می شود. و شما می توانید کلاس مورد نظر خود را انتخاب و در آن بصورت آنلاین حضور داشته باشید.

4. پرداخت و ثبت نام

 

تیم آموزش آکادمی زبان گویش با انجام تعیین سطح دقیق شما را راهنمایی می کنند.

طبق جدول قیمتهای ارایه شده در قسمت آنلاین شما عزیزان می توانید با پرداخت شهریه خود کلاس خود را برای بخش گروهی و ترمیک رزرو و برای بخش خصوصی تایید کنید. مسولان ما در قسمت آموزش و ثبت نام با شما برای تایید نهایی تماس می گیرند و لینک شرکت در کلاس را برای شما ارسال می کنند.

 

 

بهترین انتخابها برای آزمون آیلتس در ایران

پیمایش به بالا