توضیحات

دوره آمادگی آیلتس در گویش

تجربه اجرای دوره های آمادگی آزمون آیلتس حتی پیش از آنکه هیچ مرکز دیگری اقدام به اجرای این دوره ها بکند، به تیم آموزش موفق گویش این امکان را داده است تا از تجربیات تقریبا ۱۵ ساله خود در ارایه بهترین کیفیت آموزشی بهره مند شود و بدون بزرگنمایی می توان گفت تمامی زبان آموزان با هر هدف آموزشی توانسته اند به نمره مطلوب خود برسند. شما در گویش با هدف کسب نمرات دلخواه خود ثبت نام می کنید. ولی در انتهای دوره این فقط تکنیک کسب نمره بالا در آزمون نیست که برای شما می ماند. در انتهای دوره آمادگی آزمون آیلتس به سطح سواد زبانی شما نیز اضافه شده است.

کتابهای انتخابی دوره آمادگی آیلتس

​​​​انتخاب کتابهای برتر سال از جمله عوامل موثر در کسب این پیروزی بوده است. مجموعه Mindset for IELTS، که تازه ترین مجموعه آمادگی آزمون آیلتس می باشد، شما را برنده بی چون چرای آزمون IELTS می کند. ترکیبی منحصر به فرد از محتوای چاپی و آنلاین. این کتاب شما را قادر می سازد تا در طول دوره به انجام تمرین های کلیدی بپردازید و همه چیز را مطابق با نیازهای خود برگزینید. دروس مبتنی بر موضوع هر یک از چهار مهارت اصلی را به خوبی پوشش می دهند. این مجموعه شامل ۴ سطح می باشد. هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت و تمرین های مشابه ازمون اصلی است. این مجموعه عالی برای کمک به دانش آموزان در رسیدن به اهداف آنها می باشد. ماژول مهارت های آنلاین نیز متریال های سودمندی را علاوه بر مطالب کتب اصلی ارائه می دهد، و نیز ماژول های اطلاعاتی Corpus به یادگیرندگان کمک می کند تا از اشتباهات رایج دوری کنند.

مجموعه MINDSET توسط مدرسان اصلی ازمون ایلتس IELTS در کمبریج طراحی شده است. این کتب، پیوند میان فعالیت ها و وجود نمونه های مشابه شان را در آزمون اصلی تضمین می کند، که این به نوبه خود اعتماد به نفس زبان اموزان را تضمین می کند. این مجموعه کتاب در 4 سطح از Preintermediate تا Advanced (نمره 7.5 آزمون) جدیدترین منبع آموزش و ارتقای 4 مهارت آزمون ایلتس به قلم نویسندگان و برگزار کنندگان آزمون ایلتس به چاپ رسیده است. کتاب Mindset for IELTS، مجموعه ای با ترکیب واقعی از راهبردهای یادگیری، تمرین مهارت ها و تمرین آزمون ویژه داوطلبان آزمون ایلتس اکادمیک می باشد.​​​​​​​

دوره آیلتس گویش

شرح دوره اصلی آیلتس

دوره آمادگی آیلتس در آکادمی زبان گویش با تاکید بر ارتقاء سطح سواد زبانی افراد و همچنین ترکیب آن با تکنیک های متنوع تست زنی مربوط به آیلتس پایه ریزی شده اند. بطور کلی کلاس ها و دوره های آیلتس به صورت استاندارد از دروس و سر فصل های زیر تبعیت می کنند.

  • گرامر و ساخت جمله
  • مهارت های تولیدی (صحبت کردن و نوشتن)
  • مهارت های ادراکی (شنیدن و خواندن)
  • آزمون های ماک با بررسی تحلیلی

این سرفصل مربوط به کلاس اصلی آیلتس و برای کسب نمره بالای 6.5 می باشد.

 

آینده بهتری را با گویش بسازید

امروزه بدلیل کوچک تر شدن دهکده جهانی و تمایل همگان به ادامه تحصیل در کشور های مختلف و یا ایجاد کسب و کار مناسب در دیگر کشورها موج مهاجرت گستردگی عضیمی به خود گرفته است و این مهم میثر نمی شود مگر با مدارکی چون آیلتس و تافل که برای تمام دنیا شناخته شده اند. همیشه بهترین انتخاب انتخابی است که شما را سریعتر، با کیفیت بهتر، و با هزینه کمتر به هدفتان برساند. شما با خیالی آسوده از مزایای کلاسهای آیلتس گویش لذت ببرید و برای اهداف پیش روی خود مصمم تر برنامی ریزی کنید. چرا که ما در گویش به شما کمک می کنیم تا با ارتقاء سطح سواد زبانی خود آینده ای بهتر را برای خود ترسیم کنید.

[/fusion_table]
ارسال درخواست

نگاه اجمالی به دوره قبلی و اصلی آیلتس

بر خلاف تصور همگان آنچه که امروزه در بازارهای آموزشی کشورمان به یک روند رو به رشد تبدیل شده است با واقعیت کاملا متفاوت است. آزمون آیلتس یک آزمون تعیین سطح بین المللی است و کسب هر نمره ای از نمره ۱ تا ۹ سطح سواد زبانی متقاضی را نشان می دهد. بنابراین برگزاری دوره های Pre-IELTS کاملا بی معنی می شود بطوری که اگر دقت داشته باشید بطور پیش فرض همه افرادی که نمره بالای 6 می خواهند نمره آزمون تعیین سطح آنها از حداقل نمره 4.5 پایین تر باشد باید در این دوره ها شرکت کنند.

 

به شکل کلی دوره آمادگی آزمون آیلتس در آکادمی زبان گویش برای افرادی است که در آزمون تعیین سطح ما موفق به کسب نمره 4.5 به بالا باشند و با شرکت در دوره 30  جلسه ای آیلتس در گویش بتوانند نمره خود را تا 2 نمره افزایش دهند. بنابر این متقاضیانی که در آزمون تعیین سطح موفق به کسب حد نساب نمره ورود به دوره نباشند می توانند با شرکت در دوره های مکالمه زبان که هر 4 مهارت را به همراه تدریس گرامر آموزش می دهند شرکت کنند و سطح سواد زبانی خود را به سطح ورود به دوره آیلتس برسانند. این متقاضیان همچنین می توانند با بهره گیری از دوره های خصوصی این مهم را سریعتر به نتیجه برسانند.

[/fusion_toggle][/fusion_accordion]
ارسال درخواست

مهارتهایی که در این دوره یاد میگیرید

با آموزشهای تخصصی آینده خود را بسازید

دوره آمادگی آیلتس

ارسال درخواست

دوره‌های آموزشی

امیر نوروزی پناه
امیر نوروزی پناهمدرس آیلتس
ثریا صادقی
ثریا صادقیمدرس آیلتس
امیرحسین سبزواریمدرس آیلتس

بیش از 4.000 دانشجو به ما اعتماد کردند

We Build Your Language and Help You Bold Your Future