دوره های متنوع آکادمی زبان گویش 

این دوره های آموزشی شامل کلاس های مکالمه در سطوح پایه تا پیشرفته می باشند.  همچنین کلاس های تخصصی در گویش مانند آیلتس، تافل، پی تی ای، و غیره اجرا می شوند می شوند. تمامی این دوره ها با قابلیت اجرا بصورت آنلاین و ضبط کلاس بطور کامل در اختیار شما عزیزان قرار دارند. 

به منظور بهره گیری بهینه از کلاسهای آموزشی گویش زبان آموزان در آزمون های تعیین سطح گویش شرکت می کنند. در نتیجه آزمون در مقطع مناسب خود قرار می گیرند. با انتخاب زمان مناسب برای شرکت در کلاس می توانند بهترین نتیجه را در کمترین زمان کسب کنند. 

آکادمی زبان گویش

آزمون تعیین سطح مکالمه

با شرکت در آزمون تعیین سطح مکالمه براحتی می توانید سطح سواد زبانی خود را بسنجید. همچنین برای شرکت در دوره های مکالمه با برنامه ریزی بهتری پیش می روید.

0% تکمیل‌شده
0/1 مرحله

گرامر پایه زبان انگلیسی

گرامر پایه در زبان انگلیسی از مهمترین مباحث آموزش این زبان می باشد. بدون گرامر و دانش ساخت جمله کل تولیدات زبانی و ادراکات آن بی مفهموم می شود. بنابراین در نظر داشته باشید که هیچ کلاس آموزش زبانی بدون گرامر معنی پیدا نخواهد کرد.

0% تکمیل‌شده
0/3 مرحله

کلیات آزمون آیلتس

آزمون آیلتس از مهمترین آزمونهای سنجش سطح مهارت زبان انگلیسی افراد متقاضی برای اهداف مختلف می باشد. این آزمون بین المللی به دو صورت آکادمیک، برای ادامه تحصیل، و جنرال، برای اهداف مهاجرتی اجرا می گردد.

0% تکمیل‌شده
0/5 مرحله

Special Placement Test

Gooyesh Placement Test is a test to help you understand if you are ready enough to participate in any International English Exam or not. Above 65 percent means you can benefit attending the course and below that is showing your level needs to be improved first.

0% تکمیل‌شده
0/1 مرحله

برگرفته از کیفیت و نو آوری

ما طیف گسترده‌ای از کیفیت و نوآوری را با آموزش و فعالیت‌های نوین آموزشی ارائه میدهیم.

آموزشگاه زبان گویش با تجربه بیش از ۱۰ سال در زمینه آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته و با بهره گیری از اساتید برتر و همچنین متد آموزشی روز دنیا و استفاده از بهترین کتابهای آموزش مکالمه و آیلتس سالهاست که در این عرصه از جمله پیشروان و پیشگامان در ارایه خدمات حرفه ای و با کیفیت جهانی می باشد. دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گویش با بهره گیری از تجهیزات بروز آموزشی از بهترین و با کیفیت ترین دوره های ایران می باشند. ماموریت ما در گویش ارتقاء سطح سواد زبانی شماست تا به شما کمک کنیم آینده بهتری را برای خود بسازید.

پیمایش به بالا