0

درباره گویش

درباره آکادمی و گذشته ما بیشتر بدانید

آکادمی زبان گویش

موسسه فرهنگی هنری گویش ترویج پارس

موسسه فرهنگی هنری گویش ترویج پارس با مجوز شماره 25875 از وزارت ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی سرکار خانم شکوه صفوی پور بیش از یک دهه است که در حوزه آموزش زبان های خارجی در منطقه یک تهران فعال است. این موسسه با معرفی آکادمی زبان گویش و با تکیه بر اساتید UK Qualified اقدام به راه اندازی سیستم های نوین آموزش زبان مکالمه - محور بر پایه استاندارد های دانشگاههای معظم OXFORD و CAMBRIDGEنمود و کتابهایی مانند Speak Out را برای اولین بار به سامانه ی آموزشی کشور معرفی کرد. این مسیر هر چند نیآزموده و دشوار می نمود، با اقبال بی نظیر علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی قرار گرفت و به عنوان متد علمی و موثر مطرح گردید چرا که زبان آموزان در مدتی کوتاهتر از انتظار خود شاهد پیشرفت و جهش خود در توانایی هایی محاوره ای و درک مطلب بودند.

در ادامه آکادمی زبان گویش با توجه به نیازی که به شدت در فضای آموزشی احساس میکرد اقدام به برگزاری آزمون های تخصصی و عمومی از قبیل GRE, IELTS, TKT, CELTA, TOEFL, ... نمود و دوره های آمادگی و پیش-آزمون به همراه ماک های شبیه سازی شده برای داوطلبان در سطوح مختلف برگزار نمود.

یکی دیگر از وجوه تمایز آکادمی زبان گویش توجه همیشگی این مرکز به نیاز های روانی زبان آموزان و تسهیلات رفاهی جانبی در کنار تجهیزات مدرن سیستم های آموزشی بوده است. چرا که هر دو ی اینها جزو ملزومات آموزش هستند و با توجه صرف به محتوای آموزشی علاوه بر کاسته شدن از کیفیت آموزش، انگیزشی هم برای ادامه کلاسها و ممارست در پیگیری دوره ها در زبان آموزان وجود نخواهد داشت. امکاناتی از قبیل سالن همایش ها ( برگزاری آزمون ها )، سالن غذاخوری ، کافه تریا ، امکانات صوتی - تصویری مدرن، کلاسهای با نور خوب و ابعاد مناسب، آسانسور و در نهایت ساختمانی تجهیز شده بر مبنای استاندارد های فضاهای آموزشی در 5 طبقه.

در این مرکز همچنین علاوه بر دوره های ترمیک عمومی و خصوصی، دوره های متناسب با افراد پر مشغله یا افرادی که نیاز ویژه داشته یا در مضیقه زمانی قرار دارند به صورت فوق فشرده ی سه روز در هفته با متد ابداعی و انحصاری HIC High Intensive Course برگزار می شود. آکادمی زبان گویش همچنین در سالیان فعالیتش همواره همکاری شایان توجهی را با موسسات و ارگانهای دولتی و خصوصی داشته و در برگزاری دوره های آموزشی متناسب با حرفه متقاضیان در رده های مدیریتی و کارمندی، خدمات ارزشمندی را ارائه داده است و همچنان در این مسیر کوشا اس.