درباره ما

آموزشگاه زبان های خارجی گویش با افتخار از پیشگامان عرصه آموزش زبان انگلیسی می باشد. این آکادمی در آزمونهای بین المللی آیلتس و تافل و همچنین آزمون های تخصصی SAT, GRE, و GMAT نیز تقریبا بیش از یک دهه کارنامه بسیار موفقی را از خود بجای گذاشته است.

آموزشگاه زبان های گویش با مجوز شماره 25875 از وزارت ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی سرکار خانم شکوه صفوی پور ثبت شده است. این مرکز بیش از یک دهه است که در حوزه آموزش زبان های خارجی در منطقه یک تهران فعال است. این موسسه با معرفی آکادمی زبان گویش و با تکیه بر اساتید UK Qualified اقدام به راه اندازی سیستم های نوین آموزش زبان مکالمه – محور کرده است. این متد بر پایه استاندارد های دانشگاههای معظم Oxford و Cambridge و کتابهایی مانند SpeakOut از انتشارات Pearson برای اولین بار به سامانه ی آموزشی کشور معرفی گردید. این مسیر هر چند نیازموده و دشوار می نمود، با اقبال بی نظیر علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی قرار گرفت. و به عنوان متد علمی و موثر مطرح گردید. چرا که زبان آموزان در مدتی کوتاهتر از انتظار خود شاهد پیشرفت و جهش خود در توانایی هایی محاوره ای و درک مطلب بودند.

در ادامه آکادمی زبان گویش با توجه به نیازی که به شدت در فضای آموزشی احساس می کرد اقدام به برگزاری آزمون های تخصصی و عمومی از قبیل GRE, IELTS, TKT, CELTA, TOEFL, نمود. دوره های آمادگی و پیش-آزمون به همراه ماک های شبیه سازی شده برای داوطلبان در سطوح مختلف را نیز برگزار نمود.

 

آموزشگاه زبان های خارجی گویش

یکی دیگر از وجوه تمایز آکادمی زبان گویش توجه همیشگی این مرکز به نیاز های روانی زبان آموزان است. همچنین تسهیلات رفاهی جانبی در کنار تجهیزات مدرن سیستم های آموزشی از این وجوه هستند. چرا که هر دوی اینها جزو ملزومات آموزش هستند. و با توجه به صرف به محتوای آموزشی علاوه بر کاسته شدن از کیفیت آموزش، انگیزه ای هم برای ادامه کلاسها و ممارست در پیگیری دوره ها در زبان آموزان وجود نخواهد داشت. امکاناتی از قبیل سالن همایش ها (برگزاری آزمون ها)، سالن غذاخوری ، کافه تریا ، امکانات صوتی – تصویری مدرن، کلاسهای با نور خوب و ابعاد مناسب، آسانسور و در نهایت ساختمانی تجهیز شده بر مبنای استاندارد های فضاهای آموزشی در 5 طبقه.

در این مرکز همچنین علاوه بر دوره های ترمیک عمومی و خصوصی، دوره های متناسب با افراد پر مشغله اجرا می شود. افرادی که نیاز ویژه داشته یا در مضیقه زمانی قرار دارند به صورت فشرده ی دو روز در هفته با متد ابداعی و انحصاری HIC High Intensive Course کلاس میگیرند. آکادمی زبان گویش همچنین در سالیان فعالیتش همواره همکاری شایان توجهی را با موسسات و ارگانهای دولتی و خصوصی داشته و در برگزاری دوره های آموزشی متناسب با حرفه متقاضیان در رده های مدیریتی و کارمندی، خدمات ارزشمندی را ارائه داده است و همچنان در این مسیر کوشا است.

چرا آموزشگاه زبان گویش را انتخاب کنیم؟

همانطور که از ماموریت تعیین شده برای آموزشگاه زبان گویش بر می آید، دوره های آکادمی زبان گویش سطح سواد زبانی شما را ارتقاء می بخشد و به شما کمک می کند تا آینده ای بهتر را برای خود به تصویر بکشید.

دلایل بسیاری برای این انتخاب برتر وجود دارد:

۱- تجربه مدیریت و ارایه خدمات با کیفیت،

آموزشگاه زبان گویش با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه آموزش زبان خارجی علی الخصوص مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس توانسته است با مدیریت صحیح دوره ها و بهره گیری از اساتید برتر خارجی و داخلی گام بسیار مهمی در پیشبرد اهداف زبانی شما عزیزان بردارد. کسب نمرات عالی در آزمون های بین المللی مانند: (Cambridge Main Suits like KET, PET, FCE, CAE, CPE, and also IELTS and TOEFL exams, and GRE and GMAT) در طی سالهای گذشته مهر تاییدی بر کیفیت بالای آموزش در کلاسهای آموزشگاه گویش می باشد.

۲- بهره گیری از امکانات آموزشی بروز،

نقش امکانات در ارایه خدمات آموزشی را هرگز نمی توان نادیده گرفت. طی تمامی این سالها آموزشگاه زبان گویش با بهره مندی از تجهیزات بروز آموزشی توانسته است در چگونگی ارایه خدمات آموزشی به فراگیری بهتر مهارت های زبانی شما عزیزان کمک مضاعفی کرده باشد. تمامی کلاسهای آموزشگاه زبان گویش مجهز به کامپیتر اختصاصی، تلویزیون، اینترنت هستند و همچنین این کلاسها با اتصال به شبکه داخلی دوربین مدار بسته و میکروفن های حرفه ای مورد نقد و بررسی سوپروایزر ها قرار میگیرند تا از نظرات و پیشنهادات آنها بطور مستمر برای ارایه خدمات عالی بهره بجوییم.

۳-استفاده از اساتید UK Qualified

همکاری با مدرسین برتر همیشه از افتخارات گویش بوده است. نقش مدرسین هیچگاه در آموزش پوشیده نیست و در این راستا آموزشگاه زبان گویش تمامی تلاش خود را در همکاری با این اساتید برتر انجام داده است. اساتید مشغول در گویش همگی از اساتیدی هستند که یا در انگلستان دوره آموزش و تدریس را گذرانده اند و یا در داخل کشور در دوره های تربیت مدرس گویش و با حضور اساتید برتر دانشگاه کمبریج مشغول تحصیل بوده اند که این امر به آنها کمک کرده است تا هر چه بروزتر در روش تدریس خود در کلاسهای مکالمه و آیلتس گام بردارند.

۴- تنوع و خلاقیت در دوره های گویش

دوره های متنوع زبان انگلیسی در آکادمی زبان گویش با هدف ارتقاء سطح سواد زبانی افراد برنامه ریزی شده اند. کلاس های مکالمه تخصصی با کتابهای کاملا به روز Speak Out و کلاسهای آیلتس با کتابهای Mind Set در دستور کار قرار دارند. دوره های حرفه ای -خواندن و درک مطلب، نگارش، تحلیل فیلم، بحث آزاد- از جملهکلاسهای متنوع گویش می باشند. همچنین کارگاههای تدریس کل گرامر زبان انگلیسی در ۲ روز و یا آموزش فشرده آیلتس با هدف کسب نمره بهتر نیز که به صورت دوره ای در گویش برگزار می شوند.

۵- شهریه کاملا رقابتی در سراسر ایران

تمامی دوره های قابل اجرا در آکادمی زبان گویش با شهریه ای کاملا رقابتی نسبت به تمام موسسات و مراکز آموزشی سراسر کشور می باشند. گویش با کلاسهای بسیار با کیفیت و ارایه خدمات غیر حضوری و همچنین شهریه بسیار قابل قبول توانسته است قشر وسیعی از مردم کشور عزیزمان را تحت پوشش کلاسهای آنلاین برای زبان آموزی قرار دهد.

سوالات متداول

س- برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی از کجا شروع کنم؟

پ- شرکت در کلاسهای مکالمه گروهی و خصوصی توصیه می شود. برای شرکت در کلاس باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید و مطابق با سطح خود در کلاس شرکت کنید.

س- چرا آزمون تعیین سطح برای شرکت در کلاس ها الزامی است؟

پ- با انجام آزمون تعیین سطح به بخش آموزش کمک می کنید تا شما را در مقطع دقیقی کلاس بندی کنند و از  هدر رفت زمان جلوگیری کنند.

 س- چقدر طول میکشد تا به سطح قابل قبولی از زبان برسم؟

پ- با شرکت در دوره های مکالمه گروهی از پایه به مدت تقریبا ۱ سال بصورت ۲ یا ۳ روز در هفته و در کلاس خصوصی به مدت شش ماه.

س- شما کلاس مکالمه یک روز در هفته هم دارید؟

پ- کلاسهای تک روز گویش فقط پنجشنبه ها و یا جمعه ها برگزار میشوند. این کلاس ها به مانند دیگر کلاس های مکالمه بسیار مفید و اثر بخش می باشند و تنها فرق آنها در طول اتمام دوره می باشد که طولانی تر است.

س- اساتید گویش چطور هستند؟

پ- با توجه به اهمیت آموزش در گویش و نقش کلیدی اساتید در آموزش، گویش سعی در همکاری با برترین اساتید را داشته است.

س- تفاوت بین کلاس خصوصی و گروهی در چیست؟ 

پ- فرق بین کلاس های گرهی و خصوصی مسلما در کیفیت ارائه مطالب نیست بلکه در مدت زمان یادگیری است. و البته بسیار اهمیت دارد که آیا شما در کلاس تک نفره درس می خوانید یا ۱۲ نفره زیرا در کلاس گروهی زمان کمتری از کل کلاس به شما اختصاص داده می شود. این در حالیست که در کلاس خصوصی کل جلسه کلاس در اختیار شما قرار میگیرد.

س- برای دوره آیلتس باید از کجا شروع کنم؟

پ- با شرکت در آزمون تعیین سطح قرار گرفتن شما در رده بندی کلاس های آیلتس یا ما قبل آن مشخص می گردد. با توجه به نمره مورد خودتان می توانید پس از آزمون تعیین سطح در کلاس های گروهی و خصوصی با توجه به مدت زمانی که در اختیار دارید شرکت کنید.

س- نمی دونم آیلتس امتحان بدم یا تافل یا پی تی ای؟

پ- اینکه چه ازمونی را انتخاب کنیم کار ما نیست مراکز آموزشی که می خواهید در آنها ادامه تحصیل دهید به شما می گویند که کدام مدرک را با چه نمره ای می پذیرند. ولی گاهی اتفاق می افتد که دانشگاهها و مراکز آموزشی همه این آزمونها را قبول دارند و در آن صورت با انجام یک سری پرسش و پاسخ تلفنی و دقیق با سوپروایزر گویش می توانید انتخاب صحیح را انجام دهید.

س- کلاس حضوری بیام یا آنلاین شرکت کنم؟

پ- بدلیل توسعه و همه گیری بیماری کرونا تمامی کلاسهای گروهی گویش روی بستر آنلاین انجام می پذیرد. ولی کلاسهای تک نفره این انتخاب را دارند که با توافق مدرس مربوطه کلاس خود را با هزینه بیشتری در داخل اموزشگاه برگزار کنند.

س- تفوت آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک در چیست؟

پ- آزمون آیلتس جنرال برای افرادی مناسب است که متقاضی مهاجرت به یکی از کشور های انگلیسی زبان هستند. و آزمون آکادمیک آیلتس مناسب اشخاصی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه یا مرکز انگلیسی زبان را داشته باشند.

Meet Our Lead Instructors

Gooyesh Builds Your Language and Helps You Bold Your Future

Norouzipanah

امیر نوروزی پناه

فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی، مدرس دانشگاه، ۱۶سال سابقه تدریس، مدرس کلاس های آیلتس، تافل، PTE

Sadeghi

ثریا صادقی

فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی با ۱۴ سال سابقه تدریس, سوپروایزر و مدرس آیلتس

محمد امین نادروندی

لیسانس آموزش زبان انگلیسی با مدرک 7.5 آیلتس آکادمیک، ۶ سال سابقه تدریس، مدرس دوره های مکالمه و آیلتس

Amirhossein Sabzevari

امیرحسن سبزواری

لیسانس آی تی از شریف، دارنده آیلتس 8.5 آکادمیک، ۶ سال سابقه تدریس، مدرس دوره های مکالمه و آیلتس

Numbers Speak

18+

استاد حرفه ای

2132+

دوره آموزشی

4756+

زبان اموز

15+

سال سابقه

Apply for the teaching position at Gooyesh Language Academy here

    پیمایش به بالا